4 września 2017 roku miało miejsce w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Szczególnie doniosły przebieg miało w przypadku uczniów klas pierwszych, których powitał Dyrektor Szkoły Pan mgr Ryszrd Jaworski a także Pani Wicedyrektor mgr Katarzyna Matyka. Obecni byli także nauczyciele pracujący w naszej szkole, w szczególności wychowawcy klas pierwszych.

Następnie, po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych, świeżo upieczeni pierwszoklasiści przeszli wraz ze swoimi wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie kontynuowali spotkanie zapoznając się ze specyfiką naszej szkoły a także z nowymi kolegami klasowymi.

Wszystkim naszym uczniom, nie tylko pierwszoklasistom, życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!

Poniżej zdjęcia uczniów klas pierwszych:

Klasa IaTpd/Tgpc

Klasa IbTgpc

Klasa IcTi

Klasa IdTi/Tm