Projekt muzyczny jednego z naszych uczniów

Jeden z uczniów naszej szkoły – Adam z klasy 3DTi, postanowił zmienić coś w swoim życiu
i spełnić jeden z planów, nad którym już dawno myślał. Rozpoczęło się to wszystko, kiedy
to Adam miał 6 lat. Jego rodzice zachęcali go do grania na pianinie i się im to udało, ponieważ potem przez 4 lata uczęszczał do ogniska muzycznego w którym nauczył się nie tylko podstaw, ale i też wsłuchiwanie się w muzykę. Następnie przez 3 lata w domowych warunkach nauczała go Pani Ola. Aktualnie od 5 lat gra sam i w dalszym ciągu poprawia swoje muzyczne umiejętności. Planem Adama było zacząć występować dla szerszego grona odbiorców
na pianinie i fortepianie. Już pod koniec grudnia 2018 roku przy pomocy swoich znajomych zaczął nagrywać utwory na nowo utworzonym kanale YouTube. Na razie na swoim kanale posiada tylko cztery amatorskie filmy. Jednak teraz nowsze utwory mają być nagrane już bardziej profesjonalnie, aby jeszcze więcej osób słyszało o jego działaniu w Internecie i nie tylko. Na samym początku projekt nosił nazwę „Młody pianista”, aktualnie projekt jest nazwany jego imieniem i nazwiskiem. Dlaczego? Uczeń chce, aby jego działalność w Internecie była kojarzona właśnie z nim i jego kanałem YouTube.

Mamy przyjemność Państwu pokazać jeden z najwięcej obejrzanych i odsłuchanych utworów wykonanych przez naszego ucznia.

Previous Article
Next Article