Konkurs pn. „Bezpieczeństwo moich Dziadków”

Katowiccy policjanci serdecznie zapraszają do udziału w konkursie wszystkich uczniów Zespołu Szkół Poligraficzno–Mechanicznych im. Armii Krajowej w Katowicach mającego na celu poprawę bezpieczeństwa seniorów. Razem z dziećmi i młodzieżą możemy powstrzymać oszustów nawet w czasie pandemii!

Katowiccy policjanci dostosowując się do nowej rzeczywistości w czasie pandemii nie zapomnieli o bezpieczeństwie seniorów.  Mając na celu podniesienie bezpieczeństwa osób starszych zorganizowali dla uczniów pasjonujących się informatyką i grafiką konkurs pn. „Bezpieczeństwo moich Dziadków”. Zadaniem uczniów będzie przygotowanie elektronicznej kartki, która ma zawierać: życzenia z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, ostrzeżenie przed oszustami oraz  bezpieczne zachowania, które pomogą bliskim uniknąć stania się ofiarą przestępstwa. Dla laureatów przewidziano dyplomy i atrakcyjne nagrody oraz upominki dla bliskich seniorów. Wybrana przez Jury zwycięska „kartka z życzeniami” zostanie wydrukowana i przekazana uczniom wybranych katowickich szkół, natomiast jej wersja elektroniczna zostanie przesłana do wszystkich katowickich szkół podstawowych, aby ich uczniowie mogli przekazać ją swoim Dziadkom.

Konkurs zorganizowano w ramach realizacji programu profilaktycznego dla seniorów pn. „Bezpieczna Przystań”, w którym Zespół Szkół Poligraficzno–Mechanicznych w Katowicach jest jednym z partnerów programu działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa katowickich osób starszych.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu oraz Liście do uczniów od policjantki, które są do pobrania poniżej:

Życzymy powodzenia!

REGULAMIN Konkursu Bezpieczeństwo mioch dziadków

Oświadczenie dot. przekazanie praw autorskich_pełnoletni uczestnik konkursu

Oświadczenie dot. przekazanie praw autorskich_niepełnoletni uczestnik konkursu

List do uczniów ZSPM_Bezpieczeństwo moich dziadków

Kauzula informacyjna dla pełnoletniego uczestnika konkursu

Kauzula informacyjna dla rodzica niepełnoletniego uczestnika konkursu

 

 

 

Previous Article
Next Article