Nowe zawody w Szkole Branżowej

𝐍𝐨𝐰𝐞 𝐊𝐢𝐞𝐫𝐮𝐧𝐤𝐢 𝐰 𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐞 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐳̇𝐨𝐰𝐞𝐣
Cieszymy się, że możemy ogłosić otwarcie rekrutacji do nowo powstałych klas w Szkole Branżowej I Stopnia Zespołu Szkół Poligraficzno-Mechanicznych!

🟢𝐌𝐞𝐜𝐡𝐚𝐭𝐫𝐨𝐧𝐢𝐤
Poszukujemy pasjonatów techniki, gotowych do podjęcia wyzwań w dziedzinie mechatroniki – jedynego tego typu kierunku w Katowicach oferowanego przez szkołę branżową! Mechatronik to zawód przyszłości, łączący w sobie mechanikę, elektronikę oraz automatykę. Jeśli marzysz o pracy w dynamicznym środowisku technologicznym, to nasza szkoła jest idealnym miejscem dla Ciebie!

🟢𝐃𝐫𝐮𝐤𝐚𝐫𝐳 𝐟𝐥𝐞𝐤𝐬𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲
Dla tych, którzy są zainteresowani sztuką druku, proponujemy także unikatowy kierunek – Drukarz fleksograficzny. Jest to pierwszy tego typu kierunek na Śląsku, który otwiera nowe perspektywy dla przyszłych specjalistów w branży poligraficznej. Jeśli chcesz zgłębić tajniki nowoczesnej technologii druku i być częścią dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu, to ta klasa jest dla Ciebie!

👉Zachęcamy do składania dokumentów rekrutacyjnych w momencie rozpoczęcia rekrutacji elektronicznej (od 13 maja 2024) a już teraz mamy przyjemność zaprosić Was na

𝐝𝐧𝐢 𝐨𝐭𝐰𝐚𝐫𝐭𝐞

𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐞 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝟏𝟗 𝐢 𝟐𝟐 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫𝐨𝐤𝐮.

Do zobaczenia!

Previous Article
Next Article